Магазин шотландського національної одягу й подарунків із Великобританії «Kilt Shop» був заснований влітку 2009 року в місті Києві та успішно працює дотепер, пропонуючи своїм покупцям тільки унікальні й оригінальні товари торгових марок Glen Esk, Morrison Sporrans, SKC, English Pewter, Wentworth. Слід зазначити, що пряма співпраця з компаніями-виробниками дозволяє контролювати високу якість продукції та оптимальні ціни.

Ми єдиний в Україні магазин, у якому можна не лише купити справжній чоловічий кілт, а й повністю укомплектувати його всіма необхідними аксесуарами для створення завершеного образу шотландського хайлендера. У нас ви знайдете все: від кілтпіна до жакета.

За час існування інтернет магазину «Kilt Shop», нам пощастило попрацювати з багатьма зірками театру й кіно, байкерами, рестораторами, бізнесменами, шоуменами, фотографами та іншими прекрасними людьми. Серед них Богдан Михайлович Бенюк, Володимир Горянський, Леонід Парфьонов, Вадим Мичковський (дядя Жора) та інші. Особливо теплі спогади викликають молодята, які обрали шотландський стиль для найважливішого дня свого життя й звернулися за допомогою в підборі деталей костюма до нас. Деякі з фотографій наших клієнтів можна подивитися за цим посиланням. Цікаво, що останнім часом з’явилася тенденція до проведення фотосесій у кельтському стилі, таким чином популярність кілта в Україні зростає. Слідуючи модній тенденції, ми ввели спеціальну пропозицію по оренді кілта й аксесуарів з 2012 року.

Неможливо обійти стороною такий видатний шотландський музичний інструмент як волинка, без якого не проходить жоден урочистий захід. Хоча волинка й не представлена на сайті, ми раді рекомендувати послуги нашого друга Євгена, який по праву, може назватися волинщиком №1 в Україні. З питань оренди волинки й послуг волинщика, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

У 2016 році інтернет магазин «Kilt Shop» став офіційним дистриб’ютором компанії English Pewter. Компанія заснована в 1977 році, є лідером виготовлення виробів із олова класу люкс. На ринку України представлені колекції пивних кухлів, кишенькових фляг для алкоголю, наборів для віскі й інших сувенірів English Pewter.

Сертификат дистрибьютора English Pewter в Украине

Сертифікат дистриб’ютора English Pewter в Україні

Компанія Kilt Shop Ukraine є офіційним представником англійської компанії English Pewtert, що підтверджується відповідним сертифікатом.