Що подарувати чоловікові на 30 років: ідеї оригінальних подарунків

Зміст

«Найважчий підлітковий вік – між тридцятьма й сорока», – стверджував Андре Моруа. Особливо важким цей вік є для чоловіків – стверджуємо ми. Але, на жаль, нічого не можна змінити. Час летить, а душа назавжди, не дивлячись ні на що, залишається молодою. Пропонуємо полегшити тяжкий перехідний рубіж 29-ти й 30-ти років незабутнім святкуванням і оригінальними подарунками, щоб винуватець урочистостей і зовсім забув про смуток і розумів, що кращі роки його життя тільки попереду.

Що подарувати чоловікові, коханому на 30 років?

Відповідь дуже проста. Занурте його в атмосферу любові й абсолютного щастя. Запросіть коханого в кіно, ресторан, планетарій, театр. Організуйте активний відпочинок: прогулянку на велосипедах, конях, сплав на байдарках, пікнік. Забронюйте будиночок на день десь у горах або на морі, й, віддалившись від усіх, насолодіться компанією одне одного.

Доповненням до такого теплого, романтичного дня може стати подарунок, зроблений своїми руками: фотоальбом, де під кожним знімком ви напишете найяскравіші спогади, пов’язані з днем, зображеним на фото; сертифікат або відривні купони на послуги від вас (масаж, інтим, танець).

Завжди цікавтеся його захопленнями. Презент, пов’язаний з його хобі – стовідсоткове попадання. Бажано, щоб подарунок був практичний – чоловік завжди буде пам’ятати про вас, вашу турботу, увагу й любов.

Наш інтернет-магазин Kilt Shop пропонує великий асортимент стильних і практичних подарунків з Великобританії, які неодмінно оцінить ваш чоловік:

Ці речі стануть прекрасним подарунком для будь-якого чоловіка, навіть для того, у якого є все.

Що подарувати другу на 30 років?

Подарунок може бути досить бюджетним – спечіть або замовте торт, купіть пляшку вина, зробіть їстівний букет і відвідаєте ювіляра вашою веселою, дружньою компанією. Приємне спілкування – один з кращих презентів. Вручіть імениннику щось кумедне, в деякій мірі абсурдне: букет із шкарпеток, презервативів, алко-гру рулетка чи шашки. Ваш друг, кум чи сусід, хто б це не був, оцінить оригінальний підхід і прикольну ідею подарунка.

Подарунок брату на 30 років

Брат – це найрідніша людина в світі. Його завжди хочеться порадувати особливим подарунком. Ви напевно знаєте його дуже добре й впевнені у виборі свого презенту. Організуйте йому сюрприз – вечірку, де будуть присутні всі рідні й близькі люди, щоб цей ювілей асоціювався у нього з теплом і любов’ю. Якщо у вас старший брат, то неодмінно підготуйте тост, у якому згадайте всі ваші смішні моменти дитинства, а також не забудьте подякувати йому за те, що виховав вас і завжди допомагав.

Хорошим подарунком для двоюрідного брата може стати якісний шотландський ремінь з нашого інтернет-магазину. Подібні речі завжди будуть актуальні й дуже порадують близьку людину. Для виготовлення ременів у Великобританії використовують дуже товсту бичачу шкіру, на поверхню якої наносять кельтський орнамент або просто залишають її гладкою. Доповненням до поясу може стати пряжка, яка робить його великим і масивним. Як правило, на них зображують національну символіку (чортополох, конюшину, кельтські канати та інше).

Тепер ви у всеозброєнні й точно знаєте, що подарувати чоловікові на 30 років. Нехай ваші свята проходять легко й на позитиві! А ми в свою чергу допоможемо вам зробити підготовку до них ще легше! Бажаємо успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *