Добірка запитань від наших поважних відвідувачів

Правда, що шотландці нічого не носять під кілтом?

Абсолютно вірно, багато шотландців не носять нижню білизну, в той час як і багато хто з них її носить. Тому питання це суто індивідуальне.

А чому у вас немає волинок, чи можу я якось замовити собі такий інструмент через вас?

Насправді волинка це дуже недешевий і специфічний музичний інструмент. До покупки волинки необхідно підійти з усією відповідальністю, а головне досконально знати сам предмет покупки. Звичайно, якщо Ви точно впевнені в тому, яку волинку хочете придбати, ми можемо Вам допомогти з цим питанням. Також ми можемо надати Вам послуги волинщика зі своїм костюмом і професійним інструментом для проведення різних заходів і свят.

Мені потрібен кілт у тартані, який у вас не представлений, чи можливо його замовити?

У світі існує більш ніж 4000 зареєстрованих тартанів, якщо Вам необхідний якийсь із них, ми постараємося знайти його для Вас. Також Ви можете ознайомитися з усіма офіційними тартанами на сайті Шотландського Регістру тартанів, там же можна зареєструвати й свій тартан.

Чи можна придбати у вас кілька метрів тартану?

Можна, але вартість вовняного тартана обговорюється індивідуально й залежить від самого тартана, який Вам необхідний. Щодо більш дешевого полівіскозного тартана – окремо, на жаль, його надати не можемо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *