Класика англійського костюма.

У плечах такого англійського костюма повинні бути невеликі скошені підплічники. Це суворо індивідуально, залежить від особливостей фігури. У якісного дорогого костюма нарукавні ґудзики можуть бути завжди розстебнуті (натяк на зручність при митті рук). Петлі для них повинні бути зроблені виключно на прохання замовника. Штани високо сидять на стегнах і впритул по нозі, одворотів не мають навіть двобортні костюми (це популярно на континенті). Найкраще носити штани на підтяжках, так як ми не завжди самокритичні: невисоку людину ремінь ніби ділить навпіл, а підтяжки подовжують фігуру.

Два бічних розрізи не заважають засунути руки в кишеню – в Англії це не осуджується. Піджаки без розрізу привертають увагу.

Безперечна класика – на синьому тлі тонка біла смужка. Для політиків, юристів і банкірів це справжня уніформа. У колекціях Кутюр’є часто використовується саме така тканина. Чергування декількох сірих смужок різної ширини на сірому ж фоні – популярна заміна синьої, підкреслює Вашу консервативність і стриманість. Ще популярна на сірому тлі «смужка крейдою», яка більше підходить для двобортних костюмів. Ну й не кидається в очі «голкова голівка»

Також популярною є шерсть і клітинка принца Уельського, що використовується на неофіційних прийомах і пікніках, хоча в Америці чи Європі вона є ознакою ділового костюма.

Взагалі в Англії прийнято для кожного окремого випадку мати конкретний одяг і вивчення історії одягу найкраще починати з британського офіцерства, яке завжди належало до аристократичних вищих кіл. А вони точно ніколи не могли собі дозволити невідповідності в одязі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *