Кілька слів про якість товару.

Команда сайту kilt.com.ua рада вітати всіх поціновувачів Шотландської Культури й зокрема Шотландського Національного Костюма.

У цьому нарисі хотілося б звернути увагу наших відвідувачів на процес і матеріали, які використовуються при виготовленні Шотландського Костюма. Необхідність створення такого матеріалу виникла внаслідок об’єктивних причин. Усе частіше в продажу стали з’являтися споррани, кілтпіни й кілти, виготовлені в країнах Азії. Якість, матеріал, естетичне задоволення від таких виробів залишають бажати кращого. Дешеві матеріали й низька якість виконання ставлять ці вироби на кілька рівнів нижче в порівнянні з традиційними шотландськими спорранами, кілтами, кілтпінами й іншими елементами гардеробу. Звичайно, низька якість продукції здешевлює її. Але, розчарування від покупки чи зіпсоване задоволення від подарунка коштує значно дорожче.

Тому хочеться відзначити, що вся продукція магазину kilt.com.ua виготовляється в Шотландії відповідно з традиціями виробництва. Особлива увага приділяється матеріалам, споррани з натуральної шкіри, з декоруванням натуральними шкурами або хутром тварин (як правило використовується нерпа). Більшість металевих виробів (наприклад, фляги для міцних напоїв) доводяться вручну, особливою якістю відрізняються вироби з «антикварним» доведенням. Вироби з тканини виконані на високому рівні незалежно від типу матеріалу, більш дорогі моделі кілтів відрізняються від менш дорогих лише матеріалом і довжиною шматка тканини використаного при пошитті.

На сайті Ви зможете переконатися в якості виробів, переглянувши деталі на додаткових фотографіях.

Ось, коротко, та інформація, з якою хотілося ознайомити відвідувачів сайту kilt.com.ua. У нас Ви знайдете тільки 100% Традиційні Шотландські Костюми, вони принесуть Вам і Вашим близьким море радості та задоволення.

З повагою, команда kilt.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *