Англійський повсякденний (Casual) стиль

Класичний костюм вже не головний у чоловічому гардеробі. Все, що одягається після роботи, на комерційному ринку отримало назву «повсякденного» (Casual)  стилю. Зараз три чверті одягу, що продається в світі для чоловіків, відноситься до цього стилю. Слово «casual» перекладається як «випадковий».

За півстоліття сформувалося чотири напрямки цього стилю: британський, середземноморський, демократичний і дизайнерський. Звернемося до британського повсякденного (Casual) стилю. Характерні його представники – светри та піджаки в квадратики або ромб, вельветові штани й сорочка. Твідовий піджак в комплекті з джинсами теж можна віднести до цього стилю. Можливо поєднання цих предметів з яскравим жилетом. Серед кольорів у основному теплі відтінки: винно-червоний, карамель, бордо, зелена гамма.

Сюди ж відносяться штани «чінос», винайдені англійським полковником Ламсденом у 1848 році – вільні брюки з м’якими складками на поясі та зрізаними попереду кишенями, прямого крою, з твіду. Для молоді стиль доповнюється футболками. Існує правило: речі повсякденного стилю потрібно комбінувати з футболками, спортивним взуттям, джинсами, що надає їх господареві індивідуальності.

Ще одне правило цього стилю говорить: кардиган з кашеміру з ґудзиками з черепахи за нечувану ціну не може, а повинен бути одягнений на копійчану футболку, в цьому весь шик, ви не раб моди, ви вільно поводитеся з речами.

Варто сказати, що чіткої межі між напрямками повсякденного стилю немає, так воно й зрозуміло, на те він і Casual, випадковий. Адже він є стилем для відпочинку, ігор та приємного проведення часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *