Чоловічий жилет.

Жилет користується популярністю як у консервативних чоловіків, так і в хіпстерів.

Протягом століть жилет зайняв непорушне місце в чоловічому гардеробі. Це частина костюма «трійки» й утеплений варіант одягу. Практичність, краса, зручність і стиль забезпечили йому успіх серед чоловіків.

Жилет (франц. Gilet) – одяг без рукавів, одягається на сорочку й краватку, можна під піджак і куртку. Походить від назви одягу ярмаркових скоморохів, у Франції її називали «Жиль».

Раніше жилети були складовими костюмів джентльменів. Жилет із костюмом потрібно було носити з підтяжками, завдяки чому забирався зазор між жилетом і брюками.

Нижній ґудзик завжди був розстебнутий (принц Уельський після їжі розстібав ґудзик, про що згодом забував, а придворні підхопили цей нюанс). У хороших жилетів задня частина довша, щоб одяг не висовувався при нахилі.

Жилети – найрізноманітніша деталь сучасного одягу: вкорочені й подовжені; двобортні й однобортні; відкриті й закриті; вільні чи приталені; з вирізом, круглим або заниженим; різних відтінків. У жилетів і свої імена: кардиган, блузон, спенсер.

Справжні британські джентльмени носять класичний жилет. Його поєднання з різним одягом прийняв вуличний модний світ.

У чому його успіх? Неофіційна варіація костюма, легка заміна светра, стильний елемент моди й актуальність застосування в будь-якій ситуації. Чоловічий жилет – обов’язкова складова гардероба, яка повинна бути в шафі будь-якого чоловіка. З Шотландії можна привезти дуже якісний і теплий жилет, що змусить Вас згадувати про цю країну щозими з вдячністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *