У Шотландію за покупками

З будь-якої країни, де б ми не побували, хочеться привезти щось потрібне й незвичайне. Що в першу чергу приходить на розум, коли говоримо про покупки й Шотландію? Звичайно ж, чудове шотландське віскі. Тут можна купити відмінне віскі за ціною набагато scotland_6_2нижчою, ніж у нас і особисто зняти з нього пробу абсолютно безкоштовно. Можете навіть побувати на відомих заводах із виробництва легендарного напою. Знавці й гурмани будуть у захваті.

А як же без знаменитих картатих вовняних пледів, які зігріють у негоду? Клітинка – бренд шотландських тканин, а яка вже якість цих речей! Такий подарунок із Шотландії буде радувати близьких вам людей довгі роки.

Говорячи про шопінг, обов’язково потрібно згадати Глазго. Він славиться своїми магазинами. Тут є, як і фешенебельні магазини, так і бутіки, де продаються ексклюзивні зразки товарів знаменитих дизайнерів. А найцікавіше, тут ви зможете купити надзвичайний старовинний наряд, який прикрасить будь-яку колекцію – кілт. Щоправда тепер не дуже часто зустрінеш на вулиці чоловіків у спідниці в Шотландії, але на будь-якому святі – будь ласка! А що за свято без волинки? Її теж зможете купити, та доставити її додому буде для вас величезною проблемою.

Тут величезна кількість бутиків, що продають товари з символікою знаменитих спортивних клубів (згадайте про регбі).

Шотландія славиться так само елітними тканинами (кашемір і пашмина вище всіх похвал) і не тільки вовняними.

Якщо любите сувеніри, можете привезти зроблені вправними майстрами кельтські прикраси (хрести, сережки, медальйони, кілтпіни, брошки), фляжки для алкоголю, а також інші вироби ручної роботи з різнобарвними вставками.

Також можете привезти найпрекрасніший сувенір – Чорний кинджал (Дірк) – символ і обов’язковий атрибут воїна-горця (правда можуть виникнути проблеми з митницею, так як найвірогідніше його вважатимуть холодною зброєю). Будь-який чоловік буде радий цьому подарунку укупі з пляшкою шотландського віскі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *